Vscan seria DS

Aktualizacje dla Skanerów Vscan z serii DS

 

1. Pobierz, rozpakuj i uruchom program UpdateVscanDSSeries KLIKNIJ ABY POBRAĆ

2. Wyciśnij kartę pamięci z pod spodu skanera (znajduje się pod gumową zaślepką) i wsuń do czytnika kart pamięci znajdującego się w zestawie

3. Wsuń czytnik z kartą do portu USB w komputerze. W programie pojawią się ikonki wyboru, kliknij: „Aktualizacja poprzez internet”, poczekaj chwilę, do programu zaimportują się informacje z karty pamięci…

4. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło – znajdują się na pierwszej stronie papierowej instrukcji obsługi, następnie kliknij „Sprawdzanie wersji aktualizacji”

5. Gdy sprawdzanie zostanie zakończone po prawej stronie w sekcji Informacja o stanie pojawi się napis: „Sprawdzanie wersji aktualizacji zakończone!”, program automatycznie zaznaczy marki, które wymagają aktualizacji, kliknij „Pobieranie i aktualizacja”

6. Po zakończeniu aktualizacji pojawi się informacja: „Aktualizacja zakończona…”, wciśnij OK i zamknij program.

7. Aktualizacja zakończona. Teraz można włożyć kartę pamięci do skanera i uruchomić urządzenie.

Skaner będzie potrzebował kilku sekund podczas uruchamiania do wprowadzenia aktualizacji – Nie odłączaj zasilania podczas uruchamiania skanera!

 

 

UWAGA! Po wykonaniu aktualizacji zaleca się wykonywanie okresowych kopii zapasowych zawartości karty pamięci. W przypadku uszkodzenia karty będzie możliwe przywrócenie oprogramowania.